Rezultate Membrii

REZULTATE MEMORIAL 2016

REZULTATE CLUB SPORTIV NAUTIC BANAT TIMISOARA 2015

REZULTATELE MEMBRILOR CLUBULUI SPORTIV NAUTIC BANAT TIMIȘOARA LA COMPETIȚII NAȚIONALE ȘI INTERNAȚIONALE
PE ANUL 2013

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE PRIMĂVARĂ Fond și viteză– Seniori – Bascov, aprilie 2013

Loc. 3-C1 F sen 5000 m Katona Adriana

Loc. 4-C1 F sen 500 m Katona Adriana

Loc. 5-K2 F sen 5000 m Ioniţă Ligia

Loc. 6-C1 F sen 200 m Katona Adriana

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE PRIMĂVARĂ FOND ȘI VITEZĂ – Juniori – Bascov, aprilie 2013

Loc. 2-C1 J I 200 m Katona Adriana

Loc. 2-C2J I 200 m Katona Adriana- Zagrean Andreea

Loc. 3-K2 J I 4000 m Katona Adriana

Loc. 3-K4 J I 4000 m Zagrean Andreea

Loc. 5-K2 J I 500 m Zagrean Andreea

CAMPIONATUL NAȚIONAL AL CSS – urilor – Juniori – Bascov, aprilie 2013

Loc. 2-K1 J I 1000 m Katona Adriana

Loc. 2-K2 J I 1000 m Zagrean Andreea

Loc. 2-C1 J I 200 m Katona Adriana

Loc. 2-K4 J II 500 m Zagrean Andreea

REGATA INTERNAȚIONALĂ BASCOV juniori – Bascov, mai 2013

Loc. 2-C1 J I 200 m Katona Adriana

CAMPIONATUL EUROPEAN PARACANOE – Montemor-o-Velho, Portugalia 12-14 iunie 2013

Loc. 2-K1 200 m LTA Women Lulea Mihaela

CAMPIONATUL MONDIAL DE DRAGON BOAT (IDBF) – Szeged – Ungaria, 24-28 iulie 2013

Loc.5 – PREMIER MIXT barcă mică(10+2) 500 m Șofron Codruța – Spătaru Carmen – Bădoiu Olga – Coclea Georgiana

Loc.5 – PREMIER MIXT barcă mică(10+2) 200 m Șofron Codruța – Spătaru Carmen – Bădoiu Olga – Coclea Georgiana

Calificare semifinală PREMIER WOMEN barcă mică (10+2) 500m și 200m – Ioniță Ligia – Zăgrean Andreea

JOCURILE MONDIALE ALE POLIȚIȘTILOR ȘI POMPIERILOR Belfast-Irlanda, august 2013

Loc. 1 – K1 200 m categoria Master A Paraschiv Adriana

Loc. 1 – K1 500 m categoria Master A Paraschiv Adriana

Loc. 1 – K2 200 m categoria Open Paraschiv Adriana

Loc. 1 – K2 500 m categoria Open Paraschiv Adriana

Loc. 1 – Indoor Rowing individual 2000 m

Loc. 3 – Indoor Rowing mixt 1000 m

CAMPIONATUL MONDIAL DE PARACANOE Duisburg – Germania, august 2013

Loc. 4 – K1 200 m LTA Women Lulea Mihaela

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE VITEZĂ – Juniori – Bascov, august 2013

Loc 2C1 200 m Katona Adriana

Loc 2C2 200 m Katona Adriana

Loc 2C1 500 m Katona Adriana

Loc 2C2 200 m Zagrean Andreea

Loc 3K2 500 m Zagrean Andreea

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE SENIORI – Bascov, septembrie 2013

Loc 1 K4 F 500 m Katona Adriana, Zăgrean Andreea, Ioniță Ligia.

Loc 5 K2 F 200 m Katona Adriana

Loc 6 K1 F 200 m Spătaru Carmen

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE TINERET – Bascov, septembrie 2013

Loc 2 K2 F 500 m Ioniță Ligia – Zăgrean Andreea

Loc 2 K2 F 200 m Ioniță Ligia – Zăgrean Andreea

Loc 6 C1 F 500 m Katona Adriana

Loc 6 C1 F 500 m Katona Adriana

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE MASTERS – Bascov, septembrie 2013

Loc 1 K1 F 200 m Spătaru Carmen

Loc 1 K1 F 200 m Șofron Codruța

Loc 1 C1 B 200 m Dumitra Constantin

Loc 1 K2 F 200 m Șofron Codruța – Spătaru Carmen

Loc 1 K2 F 200 m Roșu Simona – Piloca Cristina

Loc 1 K2 B 200 m Cernescu Marius

Loc 2 C1 B 200 m Stoin Ionel

Loc 2 K1 F 200 m Roșu Simona

Loc 3 K1 B 200 m Cernescu Marius

Loc 3 K1 F 200 m Piloca Cristina

Loc 4 K1 B 200 m Popovici Ovidiu

Loc 4 K2 B 200 m Popovici Ovidiu – Belecciu Mihai

Loc 6 K1 B 200 m Belecciu Mihai

CONCURS DE DRAGON BOAT – Bascov, septembrie 2013

Loc 6 BARCĂ MICĂ (10+2) Mixt 200 m Stoin Ionel-Bădoiu Olga-Spătaru Carmen-Coclea Georgiana-Paflea Antonina-Paflea Marin-Popovici Ovidiu-Belecciu Mihai- Roșu Simona-Piloca Cristina

Loc 7 BARCĂ MICĂ (10+2) F 200 m Katona Adriana-Lungu Denisa-Ioniță Ligia-Zăgrean Andreea-Patraș Roxana-Costan Corina-Șofron Codruța

CUPA ROMÂNIEI – Juniori – Bascov, octombrie 2013

Loc 2-C2 500m Katona Adriana

Loc 2-C1 500m Katona Adriana

Loc 4-K4 500m Zagrean Andreea

Loc 5-K2 500m Zagrean Andreea

 

PREȘEDINTE,
PROF. ȘOFRON CODRUȚA